Ski Service

 

ДРУЗІ, гірськолижний сезон, в зв'язку з не від нас всіх залежних обставин, нажаль закінчився достроково

Ваш вірний та улюблений зимовий інвентар має бути ретельно обстежений, професійно підготовлений та законсервований до наступного сезону вже зараз!!!
Зберігатись інвентар має при правильній температурі, ні в якому разі не на спекотному балконі, або в вологому підвалі чи гаражі, або займати такий необхідний простір у шафі!
Турбуватися про це - звичайно у всіх мало бажання!
Добре, що ми у Вас є!!!)

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!!! Для Наших дорогих клієнтів. Приймаємо замовлення, і як тільки вийдемо з повного карантинного режиму, 2Skiclub приїде до Вас ( " але все одно - тільки в масках"))), та забере Ваш інвентар на повноцінне обслуговування, а якщо треба - і зберігання в сприятливих умовах для лиж або сноуборду.
Забираємо, робимо профілактику, веземо Вам додому - 400 грн., при необхідності зберігання до наступного сезону +100 грн.
З повагою до наших клієнтів та надією на вдалий наступний гірськолижний сезон - колектив 2Skiclub.))))
Ми зробимо Ваше гірськолижне життя зручнішим, кращим, веселішим і професійнішим.)
Бережіть себе і близьких. Ваш 2SkiClub.
Тарас +380673561108
Сергій +380674444983

Ну а якщо ви все ж таки самостійно вирішили зробити так щоб ваш зимовий інвентар був в порядку - то наші поради:

🎿 перш за все, необхідно правильно і ретельно заплавити всі подряпини та наплавити ковзаючу поверхню лижі;
🎿 далі потрібно заточити канти. Правильна заточка кантів – запорука гарного зимового відпочинку і контролю лиж наступного сезону;
🎿 завершальний штрих: нанесення шару спеціальної змазки або парафіну для того, щоб лижі не зсохлися, а канти не заіржавіли.
Звичайно це все ви самостійно не зможете, але найближчий сервіс лиж - вам допоможе. Будьте обережні, довіряйте тільки професіоналам !!!

❗️Після консервації обладнання можна і про правильне зберігання подбати:👇

🎿 скрутіть кріплення на мінімум (тільки не забудьте з початком нового сезону покатушок повернути їх в попереднє положення – це ваша безпека!);
🎿 не виставляйте лижі / сноуборди на сонце (тобто, балкон для зберігання не підходить – знайдіть місце в шафі або сухий підвал. Ідеальне місце: прохолодне та з мінімальною вологістю);
🎿 обов'язково використовуйте чохли.

Неймовірних гірськолижних емоцій нам усім наступного сезону!😁

Оставьте Ваш комментарий

Комментарии

  • Комментариев нет