«2SKI Club» це команда професіоналів, яка вже понад 20 років працює у сфері гірськолижного спорту і туризму. У далекому 1998 році ми були одними з тих хто створив першу приватну гірськолижну школу в Україні. За час нашої роботи було організовано сотні майстер-класів та гірськолижних турів. Величезна кількість дорослих і дітей навчилися катання на гірських лижах і сноуборді або поліпшили свою майстерність, відкрили для себе гірськолижні курорти України та Європи.

Організаторами «2SKI Club» є дипломовані фахівці (тренера з гірських лиж) з величезним досвідом роботи, майстри та кандидати в майстри спорту, учасники міжнародних змагань, переможці та призери чемпіонатів України.

«2SKI Club» створений для всіх любителів гірських лиж, спортивного відпочинку та здорового способу життя. Вам подобаються гори, лижі, подорожі, адреналін або може швидкість і драйв, але не вистачає вміння, техніки катання та компанії - значить Вам точно до нас!

Наша команда

img

Тарас Очеретяный

Тренер, кандидат в майстри спорту - учасник міжнародних та українських змагань з гірських лиж.

img

Сергій Левченко

Тренер, майстер спорту, неодноразовий учасник і переможець, українських та міжнародних змагань з гірських лиж.

img

Тимофій Єршов

Тренер, майстер спорту, неодноразовий учасник і переможець міжнародних і українських змагань, тренер національної збірної України з гірських лиж.

img

Михайло Бахелов

Майстер спорту, керівник філії 2Skiclub в Одесі.

img

Округін Інна

Майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу (акробатика на лижах) Багаторазовий призер та чемпіон України (1989 р - 1995 р) Учасник і фіналіст Чемпіонатів Світу з фрістайлу (лижна акробатика) в складі збірної СРСР 1990-1991 рр. і збірної України 1989-1995 рр. Кубок світу (Німеччина) - 4 місце 1994 р Учасник Зимових Олімпійських Ігор Liiiehammer 1994 г. (Фінал 11 місце)

Дізнатися докладніше про наші тури