У нас є спеціалісти на будь-який рівень підготовки, при виїзді на схил і ми відразу ділимося на групи від людей, хто вперше бачить лижі, до спортсменів - професіоналів. Для дуже серйозних спортсменів у нас в команді є Тренер національної збірної України Тимофій Єршов
Можливо, у нас є кваліфіковані інструктори з величезним досвідом роботи.
Звичайно є, прокат лиж і сноубордів для різного рівня катаються.
Так, намагаємося при гарній погоді, відзняти вас в процесі навчання, і ввечері з паузами, пофазне розібрати ваші помилки.
Так, телефонуйте нам, ми все підкажемо.
Клуб 2Ski дуже гнучко підходить до організації вашого відпочинку. У нас є можливість організувати тур з огляду на ваші побажання.
Звісно так. У нас достатньо професіоналів, щоб відправити з вашою компанією тренера. Тим більше часто це набагато дешевше, ніж брати на європейських курортах інструкторів погодинно. Ну і мовний бар'єр відразу ж стирається.
Звичайно можливо, до вибору інвентарю треба поставитися дуже уважно і скрупульозно, це дуже важлива частина вашого відпочинку. Не правильно підібрані черевики, лижі, костюм можуть привести як мінімум до дискомфорту відпочинку, або навіть до травми. Через те, що ми дуже давно в темі гір, ми маємо відносини з усіма спеціалізованими магазинами, це означає, що для членів нашого клубу - зможемо робити знижки.)

Задайте запитання